O mnie

Jestem osobą, która przyciąga ludzi. Wiele osób z tłumu wybiera właśnie mnie aby o coś zapytać. Zawsze tak było. Nie wiem do końca z czego to wynika. Być może ludzie wyczuwają moją empatię i chęć pomocy innym. Życie mnie nie oszczędzało, dotykały tragedie, depresja, nerwice, a mimo to znalazłam w sobie siły żeby się podnieść i nauczyć żyć na nowo. 

Z wykształcenia jestem ekonomistką, nauczycielem języka polskiego z kilkuletnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej, coachem i doradcą dietetycznym. Mam także doświadczenie w opiece nad ludźmi chorymi. Od dawna interesowałam się wszystkim, co wiązało się ze zdrowiem (wiele przeczytanych książek z medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej). Tych zainteresowań jest więcej, o czym przekonacie się czytając mój blog. 

Mam nadzieję, że moje doświadczenie i wiedza pomogą przynajmniej niektórym uczynić życie prostszym i szczęśliwszym. Pragnę jednak zaznaczyć, że zawarte na blogu treści mają charakter informacyjny i nie stanowią zaleceń leczniczych, po które pacjent powinien zwrócić się do lekarza. 

KreoVita to mój pseudonim, którym narazie będę podpisywać moje wpisy.

KreoVita

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Jeśli moje posty cię zainteresowały, proszę zaobserwuj mnie w google+
Uprzejmie proszę aby firmy nie zostawiały linków w komentarzach bo będą traktowane jako spam i usuwane.